„Za plecami anioła” Renata L. Górska

za_plecami_nowaWakacje to szansa na nadrobienie zaległości w lekturze. Wydawnictwo Replika poleca na ten czas wyjątkowo sympatyczną i bardzo wakacyjną powieść – „Za plecami anioła” Renaty L. Górskiej. Będzie to już drugie wydanie książki. Odpowiadam za korektę tekstu.

Pod skrzydłami anioła chowamy to, co bezcenne.
Za jego plecami możemy odkryć tajemnicę…

„Za plecami anioła” to współczesna powieść o poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi i przezwyciężaniu losowych przeciwności.
Marta niespodziewanie dla samej siebie zamieszkuje w niemieckim Tauburgu, sennym miasteczku, w którym czas zdaje się płynąć innym rytmem.
Górujący nad miastem zamek, rodowa siedziba rodziny von Tauburgów, organizuje życie mieszkańcom, którzy, początkowo nieufni, stają się z czasem przyjaciółmi Marty. Ona sama, poznając członków arystokratycznego rodu, nieświadomie odkrywa mroczną, rodzinną tajemnicę. Nowo poznani ludzie kryją w sobie sekret, którego nie potrafi pojąć. Klucz do rozwiązania zagadki i, być może, klucz do jej życiowego szczęścia kryje się umiejętności spojrzenia na wszystko z zupełnie nowej perspektywy.

Więcej informacji o książce TUTAJ

,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>