„Różne twarze opętania” – artykuł w magazynie QFANT

qfant-23-page-001Zapraszam do zapoznania się z artykułem „Różne twarze opętania” w dwumiesięczniku QFANT. Dowiecie się z niego, co ma wspólnego lewitacja z łukiem histerycznym i ile sił nieczystych może wstąpić w jednego człowieka.

FRAGMENT

Michael Taylor został owładnięty przez złe moce w 1974 roku. Egzorcyzmujący go kapłani stwierdzili, że w jego ciele jest wiele demonów i nie wszystkie udało im się wypędzić. Demony zmieniały zachowanie Michaela – według zeznań żony egzorcyzmowanego to za sprawą nieczystych sił wdał się w romans z przewodniczącą chrześcijańskiego stowarzyszenia, do którego małżonkowie należeli. Czasami stawał się agresywny, napastliwy, ale sam nie zdawał sobie sprawy, co się z nim dzieje.

Po przeprowadzonych egzorcyzmach Michael Taylor wrócił do domu. Nikt nie wiedział, że wśród demonów, które pozostały w jego ciele, jest też duch mordercy. Tego wieczoru Michael zamordował swoją żonę i zabił psa. Został znaleziony przez policję na ulicy nagi i brudny od krwi. Nie miał pojęcia, co się właśnie stało.

Czytaj całość na www.qfant.pl

Metryczka czasopisma:
Tytuł: Dwumiesięcznik fantastyczno-kryminalny QFANT
ISSN: 2080-2633
Numer: 07/2013 (#23)

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>