„Potomek” Graham Masterton

"Potomek" wydanie polskie 2014Jeszcze w tym roku nakładem wydawnictwa Replika ukaże się „Potomek” – wznowienie powieści Grahama Mastertona, która do tej pory została wydana pod tytułem „Pogromca wampirów”. Jestem odpowiedzialna za korektę II wydania.

II wojna światowa. Kapitan James Falcon walczy w Belgii z nietypową zarazą trzebiącą oddziały ruchu oporu – wampiryzmem. Zarówno wielka wojna, jak i walka Falcona ma się ku końcowi. Naziści wycofują się z zajętych terenów, a w belgijskich miasteczkach pozostali ostatni nieumarli, na których polowanie wciąż trwa.

Lata powojenne. Kapitan Falcon zostaje ponownie powołany do służby. Walka z wampirami w czasie II wojny światowej nie została wygrana. Przeżyło COŚ bardzo potężne, które morduje i zaraża wampiryzmem obywateli Wielkiej Brytanii. I nie zapomniało o jednym ze ścigających – Jamesie Falconie.

Źródło okładki: wydawnictwo Replika

,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>